II Aukcja Dzieł Sztuki
19 października 2019 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn
RZEPKA Allan
LOT 52 | ID: 002052 |
RZEPKA Allan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kramik II - animator (1978) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 130 x 120 cm |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "K allan 78 I" na odwrocie autorski opis: "78 K allanRzepka 1978 I | KRAMIK II - ANIMATOR" | 120 x 130" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 7000 - 10000 zł |