II Aukcja Dzieł Sztuki

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 8
ID: 002008

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z plażą
Technika:olej, tektura
Wymiary:25,5 x 35,5 cm
32 x 42 cm (z oprawą)
sygnowany p.d.: „B. RYCHTER-JANOWSKA.”

Estymacja:3500 - 5000 zł