II Aukcja Dzieł Sztuki

UZIEMBŁO Henryk
Numer: 26
ID: 002026

UZIEMBŁO Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Morze pod Salaminą (1938)
Technika:olej, płótno
Wymiary:51,5 x 88,5 cm
70 x 106,5 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:13000,00 zł
Cena uzyskana:16500,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:19470,00 zł