II Aukcja Dzieł Sztuki

SZANCENBACH Jan
Numer: 53
ID: 002053

SZANCENBACH Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z ciemnym niebem IV (1977)
Technika:olej, płótno
Wymiary:68 x 78 cm
75 x 85 cm (z oprawą)
Estymacja:15000,00 - 20000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna