II Aukcja Dzieł Sztuki

POTRZEBOWSKI Jerzy
Numer: 20
ID: 002020

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Pędzący zaprzęg
Technika:olej, płótno
Wymiary:68,5 x 98,5 cm (w świetle)
80 x 110 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:4800,00 zł
Cena uzyskana:4800,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:5664,00 zł