II Aukcja Dzieł Sztuki
19 października 2019 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn
POTRZEBOWSKI Jerzy
LOT 20 | ID: 002020 |
POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pędzący zaprzęg |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 68,5 x 98,5 cm (w świetle) 80 x 110 cm (z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski" |
Cena wywoławcza: | 4800 zł |
Cena uzyskana: | 4800 zł |