II Aukcja Dzieł Sztuki

RODZIŃSKI Stanisław
Numer: 74
ID: 002074

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pod krzyżem I (2009-2013)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 100 cm
105,5 x 105,5 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:10000 zł