II Aukcja Dzieł Sztuki

FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 14
ID: 002014

FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Piwonie (1937)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,5 cm
66,5 x 86,5 cm (z oprawą)
sygnowany p.d.: „Stefan Filipkiewicz | - 28.X 1937 -”

Estymacja:6000 - 7000 zł