II Aukcja Dzieł Sztuki

DOMINIK Tadeusz
LOT 57
ID: 002057

DOMINIK Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż II (1981)
Technika:litografia, papier, edycja 10/3 C
Wymiary:40 x 50 cm
sygnowany p.d.: "T Dominik 1981"

Estymacja:3000 - 4000 zł