III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
BOBA Aleksander
LOT 11 | ID: 003011 |
BOBA Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Kopieńca (1936) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 18,2 x 25,5 cm 30 x 36,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. p.d.: „Aleksander Boba | 1936” na odwrocie opis: „Z.51 (nieodczytane słowo) z Kopieńca” PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |