III Aukcja Dzieł Sztuki

BOBA Aleksander
LOT 11
ID: 003011

BOBA Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Kopieńca (1936)
Technika:olej, tektura
Wymiary:18,2 x 25,5 cm
30 x 36,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: „Aleksander Boba | 1936”
na odwrocie opis: „Z.51 (nieodczytane słowo) z Kopieńca”

Estymacja:3000 - 4000 zł