III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
CZEDEKOWSKI Bolesław Jan
LOT 14 | ID: 003014 |
CZEDEKOWSKI Bolesław Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety (1965) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55,5 x 46 cm 66 x 56,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. p.d.: „Czedekowski B. 1965” PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 7000 - 9000 zł |