III Aukcja Dzieł Sztuki
TUREK Franciszek
LOT 34 | ID: 003034 |
TUREK Franciszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Panorama Krakowa z Kościołem Mariackim |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 46 x 65 cm (w świetle) 58,5 x 78,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. l.d.: „FrTurek | 8425” |
Cena wywoławcza: | 1400 zł |
Cena uzyskana: | 1900 zł |