III Aukcja Dzieł Sztuki
POTRZEBOWSKI Jerzy
LOT 31 | ID: 003031 |
POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Orka |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 50 x 70 cm 61 x 81 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. p.d.: „J. Potrzebowski” |
Cena wywoławcza: | 4000 zł |
Cena uzyskana: | 4000 zł |