III Aukcja Dzieł Sztuki

POTRZEBOWSKI Jerzy
Numer: 31
ID: 003031

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Orka
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:4000,00 zł
Cena uzyskana:4000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:4720,00 zł