III Aukcja Dzieł Sztuki
SŁABIAK Juliusz
LOT 26 | ID: 003026 |
SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przejazd ułanów |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 35 x 49,5 cm 48 x 63 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. l.d.: „Juliusz Słabiak” PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 4000 - 5000 zł |