III Aukcja Dzieł Sztuki

ZAKRZEWSKI Roman
Numer: 55
ID: 003055

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety (1999)
Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 80 cm
138 x 99 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:16000,00 zł
Cena uzyskana:33000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:38940,00 zł