III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
GAWLIKOWSKI Ryszard
LOT 22 | ID: 003022 |
GAWLIKOWSKI Ryszard BIO | |
| Tytuł: | Portret dziewczynki |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 40 cm 68,5 x 49 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. p.d.: „R.Gawlikowski" | |
| Cena wywoławcza: | 3500 zł |
| Cena uzyskana: | 3500 zł |