III Aukcja Dzieł Sztuki

GAWLIKOWSKI Ryszard
Numer: 22
ID: 003022

GAWLIKOWSKI Ryszard BIOGRAFIA

Tytuł:Portret dziewczynki
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 40 cm
68,5 x 49 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:3500,00 zł
Cena uzyskana:3500,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:4130,00 zł