IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
SAJDAK Henryk
LOT 14 | ID: 004014 |
SAJDAK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaciarki na Krakowskim Rynku |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 26,8 x 20,5 cm (w świetle passe-partout) 51 x 43,7 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: "H. Sajdak" | |
| Cena wywoławcza: | 1300 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |