IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

SAJDAK Henryk
LOT 14
ID: 004014

SAJDAK Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaciarki na Krakowskim Rynku
Technika:akwarela, papier
Wymiary:26,8 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
51 x 43,7 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "H. Sajdak"
Cena wywoławcza:1300 zł
Cena uzyskana:2200 zł