IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
BENEDYKTOWICZ Janusz
LOT 16 | ID: 004016 |
BENEDYKTOWICZ Janusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z okolic Krakowa (1936) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 34 x 53 cm 42,5 x 62 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: "Kraków 1936 | Janusz Benedyktowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |