IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

BENEDYKTOWICZ Janusz
LOT 16
ID: 004016

BENEDYKTOWICZ Janusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z okolic Krakowa (1936)
Technika:olej, płyta
Wymiary:34 x 53 cm
42,5 x 62 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "Kraków 1936 | Janusz Benedyktowicz"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł