IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

GOTTLIEB Maurycy
Numer: 4
ID: 004004

GOTTLIEB Maurycy BIOGRAFIA

Tytuł:Portret aktora - studium (1878)
Technika:olej, płótno
Wymiary:47,5 x 36,5 cm
62 x 51 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:500000,00 - 600000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna