IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

PACIOREK Stanisław
LOT 30
ID: 004030

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Kwitnące drzewo
Technika:olej, płyta
Wymiary:19,3 x 30 cm (w świetle oprawy)
37,5 x 46,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "St. Paciorek"

Estymacja:1500 - 2000 zł