IV Aukcja Dzieł Sztuki
PACIOREK Stanisław
LOT 28 | ID: 004028 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Róże w wazonie (1933) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 33 x 41 cm 44,5 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. p.d.: "St. Paciorek | 933", l.d.: "Imieninowe róże Ta... (nieczytelnie)" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 2500 zł |