IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

PACIOREK Stanisław
LOT 28
ID: 004028

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Róże w wazonie (1933)
Technika:olej, płótno
Wymiary:33 x 41 cm
44,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "St. Paciorek | 933", l.d.: "Imieninowe róże Ta... (nieczytelnie)"

Estymacja:2000 - 2500 zł