IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 10 | ID: 004010 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 48 x 37,5 cm (w świetle passe-partout) 80,5 x 70,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. p.d.: "St.Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |