IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

ŻURAWSKI Stanisław
LOT 10
ID: 004010

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Akt
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:48 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
80,5 x 70,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "St.Żurawski"
Cena wywoławcza:1400 zł
Cena uzyskana:1400 zł