Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
FEDKOWICZ Jerzy
LOT 15 | ID: 005015 |
FEDKOWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt siedzący, Portret Ludwiki Mehofferowej (obraz dwustronny) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 78 x 60,7 cm (w świetle oprawy) 90 x 72,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Na stronie z aktem opis żony artysty potwierdzający autentyczność obrazu. Na stronie z portretem Ludwiki Mehofferowej opis p.g.: „23” (cyfra odwrócona). | |
| Cena wywoławcza: | 20000 zł |
| Cena uzyskana: | 23000 zł |