V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

FEDKOWICZ Jerzy
Numer: 15
ID: 005015

FEDKOWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Akt siedzący, Portret Ludwiki Mehofferowej (obraz dwustronny)
Technika:olej, płótno
Wymiary:78 x 60,7 cm (w świetle oprawy)
90 x 72,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:20000,00 zł
Estymacja:25000,00 - 30000,00 zł
złóż zlecenie