Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
KARSZNIEWICZ Jerzy
LOT 40 | ID: 005040 |
KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24 x 40,7 cm 35 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "J. Karszniewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 2300 zł |