Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
KARSZNIEWICZ Jerzy
LOT 41 | ID: 005041 |
KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Droga w lesie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 37,8 x 29 cm 45 x 36,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "JKarszniewicz" Na odwrocie metka Związku Powszechnego Artystów Plastyków w Krakowie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |