Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
KARSZNIEWICZ Jerzy
LOT 41 | ID: 005041 |
KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Droga w lesie |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 37,8 x 29 cm 45 x 36,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "JKarszniewicz" Na odwrocie metka Związku Powszechnego Artystów Plastyków w Krakowie. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 3000 zł |