V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

KRZYŻAK Mieczysław
Numer: 18
ID: 005018

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Napad wilków
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
66 x 86 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:5000,00 zł
Estymacja:6000,00 - 8000,00 zł
złóż zlecenie