Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 55 | ID: 005055 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Jej portret (2002) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 70 cm 113,2 x 83,6 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.g.: “RZ | 02” Autorski opis na odwrocie. |
Cena wywoławcza: | 15000 zł |
Cena uzyskana: | 25000 zł |