Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 28 | ID: 005028 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wiejska chata (1919) |
| Technika: | gwasz, ołówek, tektura |
| Wymiary: | 23,2 x 32 cm (w świetle oprawy) 34 x 42,6 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: “S Jaxa | 1919” | |
| Cena wywoławcza: | 2500 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |