V Aukcja Dzieł Sztuki (29 X 2020)

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 28
ID: 005028

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Wiejska chata (1919)
Technika:gwasz, ołówek, tektura
Wymiary:23,2 x 32 cm (w świetle oprawy)
34 x 42,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: “S Jaxa | 1919”
Cena wywoławcza:2500 zł
Cena uzyskana:2800 zł