Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
PACIOREK Stanisław
LOT 35 | ID: 005035 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z Salwatora (1941) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 32 x 40,7 cm 38 x 47,9 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: „StPaciorek | Salvator 941.” |
Cena wywoławcza: | 1900 zł |
Cena uzyskana: | 2500 zł |