Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 46 | ID: 005046 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Półakt w słońcu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49,9 x 34,6 cm 61,5 x 47 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: “St. Żurawski” | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 2900 zł |