Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
SEWERYN Tadeusz
LOT 25 | ID: 005025 |
SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ogród |
Technika: | akwarela, ołówek, papier |
Wymiary: | 32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout) 45,4 x 36,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "T Seweryn" PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty |
Cena wywoławcza: | 1200 zł |
Cena uzyskana: | 1500 zł |