Krakowski Dom Aukcyjny

V Aukcja Dzieł Sztuki

29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Wystawa przedaukcyjna: 5-29 X 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

Zapraszamy do kontaktu

SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz
LOT 25
ID: 005025

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Ogród
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
45,4 x 36,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "T Seweryn"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:1500 zł