VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

PIOTROWSKI Antoni
Numer: 9
ID: 006009

PIOTROWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Przy łożu
Technika:olej, płótno
Wymiary:39,5 x 59,8 cm
55 x 76 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:17000,00 - 25000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna