VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

PIOTROWSKI Antoni
Numer: 9
ID: 006009

PIOTROWSKI Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Przy łożu
Technika:olej, płótno
Wymiary:39,5 x 59,8 cm
55 x 76 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:17000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna