VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz
Numer: 18
ID: 006018

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Handel dywanami
Technika:olej, płótno
Wymiary:39 x 60 cm
48,5 x 69 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:3000,00 - 5000,00 zł