VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

GOTTLIEB Leopold
Numer: 12
ID: 006012

GOTTLIEB Leopold BIOGRAFIA

Tytuł:Wieczerza rybaków (1921)
Technika:olej, płótno
Wymiary:49 x 70,7 cm
68,4 x 89,7 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:185000,00 zł
Cena uzyskana:190000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:224200,00 zł