VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

BATOWSKI KACZOR Stanisław
LOT 31
ID: 006031

BATOWSKI KACZOR Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż letni (1937)
Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:43,3 x 60,3 cm
57,2 x 74,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "28 VII | 1937 | S. Batowski | Szmańkowczyki"
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:6200 zł