Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 14 | ID: 008014 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed dworkiem |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 12 x 18 cm 30,7 x 35,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA." Na odwrocie opinia dra Stanisława Dąbrowskiego. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 8200 zł |