VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 14
ID: 008014

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Przed dworkiem
Technika:olej, tektura
Wymiary:12 x 18 cm
30,7 x 35,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."
Na odwrocie opinia dra Stanisława Dąbrowskiego.
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:8200 zł