VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

UZIEMBŁO Henryk
Numer: 34
ID: 008034

UZIEMBŁO Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Wschód księżyca w zimie (1912)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100,8 x 131 cm
119,5 x 149 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:20000 - 30000 zł Sprzedaż poaukcyjna