Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
JAŚNIKOWSKI Jarosław
LOT 68 | ID: 008068 |
JAŚNIKOWSKI Jarosław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Podróż w upalny dzień (2005) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 90 x 80 cm 101 x 90,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JJ | 2005" Opisany na odwrocie: "JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | "PODRÓŻ W UPALNY DZIEŃ" | WROCŁAW 27.06. 2005 | NR-277" Praca posiada autorski certyfikat autentyczności. | |
| Cena wywoławcza: | 27000 zł |
| Cena uzyskana: | 39500 zł |