Krakowski Dom Aukcyjny

VIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 kwietnia (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali

29 III-14 IV 2021 godz. 10-18

RegulaminZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego

Licytacja live na portalu

JAŚNIKOWSKI Jarosław

JAŚNIKOWSKI Jarosław
LOT 68
ID: 008068

JAŚNIKOWSKI Jarosław BIOGRAFIA

Tytuł:Podróż w upalny dzień (2005)
Technika:olej, płótno
Wymiary:90 x 80 cm
101 x 90,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "JJ | 2005"
Opisany na odwrocie: "JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | "PODRÓŻ W UPALNY DZIEŃ" | WROCŁAW 27.06. 2005 | NR-277"
Praca posiada autorski certyfikat autentyczności.
Cena wywoławcza:27000 zł
Cena uzyskana:39500 zł