Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 20 | ID: 008020 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Powrót spod Moskwy (1942) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 49 x 64 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 22000 zł |