Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 21 | ID: 008021 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan pojący konia (1940) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 37 x 57 cm 54,5 x 75 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1940" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz zarysy pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 26500 zł |